LV
Uz sākumu

Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija

Parādīt katalogu Buļļi Kuiļi PASŪTĪŠANA, PIEGĀDE Piena paraugu savākšana
 
     
Arhīvs
AKCIONĀRU SAPULCES LĒMUMI 2020

A/s “Kurzemes ciltslietu un mākslīgā apsēklošanas stacija” 2020.gada 28.aprīļa akcionāru pilnsapulces pieņemtie lēmumi.

Lasīt tālāk...
 
THE DECISION OF THE REGULAR SHAREHOLDERS MEETING 2020

The decision of the regular shareholders meeting, which took place on April 28th, 2020

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS PIENA LOPKOPĪBĀ 2020

AS "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" organizē semināru strādājošiem piensaimniecības nozarē. Seminārs notiks 2020.gada 20.februārī plkst. 10.00 uzņēmuma telpās Jaunpilī. Semināra programma un cita informācija apskatāma zemāk.

Lasīt tālāk...
 
BUĻĻU PIEDĀVĀJUMS 2020

Akciju  sabiedrība "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" uzaicina Jūs apmeklēt mūsu uzņēmuma 2020.gada janvāra mēnesī rīkotās izbraukuma prezentācijas. 

Lasīt tālāk...
 
PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS

Akciju sabiedrības kolektīvs visiem klientiem un sadarbības partneriem pateicas par līdzšinējo sadarbību un novēl priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno 2020.gadu.

Lasīt tālāk...
 
PIEREDZES APMAIŅAS BRAUCIENS UZ ŠVEICI

BALTIC VIANCO TRADING un Šveices kompānija SWISSGENETICS organizē pieredzes apmaiņas braucienu uz Šveici ar mērķi apmeklēt Eiropas lielāko govju šovu Swiss Expo 2020 un iepazīt Šveices piena lopkopības saimniecības. 

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS PIENA LOPKOPĪBĀ

AS "Kurzemes CMAS" organizē semināru piena lopkopjiem. Seminārs notiks 2019.gada 27.novembrī plkst. 11.00 Ezeres pagasta (Saldus novads) Kultūras namā. Semināra programma un cita informācija apskatāma zemāk.

Lasīt tālāk...
 
SWISSGENETICS un BALTIC VIANCO TRADING lauku diena

2019.gada 3.jūlijā Tukuma novada z/s "Upeskrastu M" notiks SWISSGENETICS un BALTIC VIANCO TRADING organizētā lauku diena. Sīkāka informācija ŠEIT  

Lasīt tālāk...
 
DZĪVNIEKU DARBASPĒJU UN ĢENĒTISKĀS KVALITĀTES POPULARIZĒŠANAS PASĀKUMI 2019

SIA "Latvijas šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība"  2019.gadā rīko vairākus pasākumus programmas "Dzīvnieku darbaspēju un ģenētiskās kvalitātes popularizēšanas pasākumi 2019" ietvaros.  

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS GGI-SPERMEX 2019

Akciju sabiedrība "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" informē, ka 2019.gada 27.martā plkst.11.00 AS Kurzemes CMAS  telpās, sadarbībā ar vācu firmu GGI-SPERMEX notiks seminārs govju ganāmpulku īpašniekiem.

Sīkāku informāciju skatīt "lasīt tālāk".


Lasīt tālāk...
 
Lappuses:  nākošā
 
1 2 3 4 5