LV
Uz sākumu

Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija

Parādīt katalogu Buļļi Kuiļi PASŪTĪŠANA, PIEGĀDE Piena paraugu savākšana
 
     
Jaunumi
SEMINĀRS ALTA GENETICS 2023

Akciju sabiedrība "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" sadarbībā ar ALTA GENETICS aicina apmeklēt semināru, kurš notiks 2023.gada 5.decembrī.  

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS PIENA LOPKOPĪBĀ 2023

Akciju sabiedrība "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" aicina apmeklēt semināru, kurš notiks 2023.gada 1.decembrī.  

Lasīt tālāk...
 
APMĀCĪBU KURSI GOVJU SĒKLOŠANAI VIENĀ GANĀMPULKĀ

Akciju  sabiedrība "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" plāno rīkot teorētiskās apmācības kursus apliecības iegūšanai govju mākslīgai apsēklošanai vienā ganāmpulkā.

Lasīt tālāk...
 
BUĻĻU VĒRTĒJUMI ORIĢINĀLĀS MĀJASLAPĀS

Uzņēmuma mājaslapā ir ievadīti jaunie buļļu vērtējumi. Pilnu informāciju par buļļu vērtējumiem, kuru sperma ir iepirkta Kanādā, Vācijā, Holandē, Zviedrijā, Dānijā un Šveicē Jūs varat apskatīties šo valstu organizāciju mājaslapās: www.semex.com, www.altagenetics.com, www.vit.dewww.vikinggenetics.com, www.ai-total.com, www.swissgenetics.com, www.ggi.com  

 

Lasīt tālāk...
 
DZIMUMŠĶIROTĀ SPERMA

Pēc pasūtījuma regulāri piegādājam klientiem dzimumšķiroto vaislas buļļu spermu.  Saimniecības, kurām par to ir interese, lūdzam zvanīt mūsu klientu konsultantiem.

Lasīt tālāk...
 
ĀRKĀRTAS AKCIONĀRU SAPULCE 2023

A/s "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" valde informē, ka tiek sasaukta ārkārtas akcionāru pilnsapulce, kura notiks 2023.gada 6.oktobrī plkst. 11.00 uzņēmuma telpās Jaunpilī.

Lasīt tālāk...
 
Līgo

Lasīt tālāk...
 
PAZIŅOJUMS AKCIONĀRIEM 2023

Paziņojums AS "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" akcionāriem.

Lasīt tālāk...
 
ANNOUNCEMENT TO THE SHAREHOLDERS 2023

Announcement to the shareholders of AS "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija"

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS PIENA LOPKOPĪBĀ 2022

AS "Kurzemes CMAS" organizē semināru piena lopkopjiem. Seminārs notiks 2022.gada 15.novembrī plkst. 11.00 Skrundas Kultūras namā. Semināra tēmas un cita informācija zemāk.

Lasīt tālāk...
 
Lappuses:  nākošā
 
1 2 3 4 5 6